wtorek, 27 września 2011

Mały update

Nie za wiele ostatnio pojawiało się na blogu, za co obwiniam takich dwóch typków, więc w ramach idei "kiepski news lepszy niż żaden" daję listę tego co udało się zrobić ostatnio.

Po pierwsze doszły do mnie dwa Contemptory (obecnie z 2x ccw, ale jako, że ani dredy, ani weneryki takiej opcji nie mają, to się to zmieni), elegancko wyglądają, fajne możliwości pozowania modeli i wcale nie trudno pozbyć się z nich Aquili. Są fajnie wysokie, mocno wystają nad piechotą i nieco nad drednotami - idealnie pasują na Czcigodne Dredki dla moich Thousand Sonsów.
Z kolei sami TS'i mają już 8 purifierów, jednak obecnie czeka ich dłuższe oczekiwanie nim stadko znów się powiększy. (Czyli w sumie: 2 dredki, 8 czyścicieli i 2x5 zwyklaków). W planach są zarówno Rhino jak i Landa MK I (a dokładniej nowe rhinosy przerobione na stare i być może landek z FW?).

Jeśli chodzi o DE - ci czekają na dostawę do mojego punktu. Najbliższy cel - nieco Wracków. Kiedy uda się już ich nabyć potestuje nieco Coven, co powinno dać wenę na jakiś artykuł lub dwa.

A na koniec polecam DC Showcase: Jonah Hex - krótka animowana historia (nawet nie film krótkometrażowy - całość włącznie z napisami to jakieś 10 min) z tytułowym łowcą nagród. Sama postać jest wyjątkowo ciekawa i zasługuje na dłuższy artykuł, jednak w kilku słowach jest to fajna historia na dzikim zachodzie z mocnym klimatem (do tego dobra jakość animacji, dobranie głosów też niczego sobie) - co jest dość zaskakujące jak na taki króciutki filmik.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz