niedziela, 8 stycznia 2012

Konkurs - Lorem Ipsum

Słowo się rzekło - czas na konkurs.

Aby wziąć w nim udział, należy napisać opowiadanie w świecie WH40k przedstawiające abordaż krążownika imperialnego Lorem Ipsum. Możecie rozwinąć wodzę wyobraźni - czy jest to zwykła próba przejęcia jednostki, czy też może krążownik zaprzestał komunikacji i wysłano oddział do zbadania go? Oryginalność jest w cenie.

Opowiadania muszą mieć 2-3 strony długości i być pisane czcionką Times New Roman o wielkości 12 (Tak, żeby nie było ani upychania treści, ani ukrywania krótkich opowiadań poprzez zwiększenie czcionki), w formacie *.doc. Przy ocenie będę brał pod uwagę ortografię, gramatykę i to jak historia jest ciekawa.

W konkursie biorą udział prace wysłane mi do godziny 23:59
27 stycznia na adres amdor[małpka]tlen.pl - koniecznie z Lorem Ipsum w temacie wiadomości - od osób obserwujących bloga (do czego zapraszam osoby, które jeszcze tego nie robią :D ). Zgłaszając się do konkursu wyrażacie zgodę na umieszczenie waszych prac na blogu.

Z pośród nadesłanych prac do 31 stycznia wyłonię zwycięzcę, który wygra tajemniczą nagrodę. (Może nie będzie to battleforce, ale coś ciekawego na pewno :D )

Tak więc, zapraszam do pisania.

4 komentarze:

  1. i jak konkursik? doszły wszystkie spóźnione prace?

    OdpowiedzUsuń
  2. będziesz publikował wszystkie tutaj, czy tylko zwycięskie opowiadanie a resztę na GV?

    OdpowiedzUsuń