czwartek, 2 lutego 2012

Lorem Ipsum - rozwiązanie konkursu [UPDATE]

Witajcie, nadszedł czas by zgromadzenie sędziów w liczbie jednego wydało werdykt i wybrało najlepszą z nadesłanych prac.

Na początek jednak pragnę podziękować wszystkim za wysłanie swoich opowiadanek - nie ma ich co prawda wiele, ale każde jest zupełnie inne (chociaż faworyzowaną rasą są Eldarzy - pojawiają się w 3 pracach) i z pomysłem - a to się ceni.

Jeśli chodzi o gramatykę i stylistykę to jedynie Emeryt idealnie oddał specyfikę hmm pamiętnika - reszta może nad tym popracować ^^ , także mała uwaga do MarsnTwixa - Adeptus Mechanicus w twoim wykonaniu jest dość... "niecodzienne".

Tak więc dochodzimy do zwycięskiej pracy. Tutaj rozważałem głównie pracę od Emeryta i Inmemoriala. Ostatecznie jednak wygrało opowiadanko tego drugiego - w pracy Emeryta zabrakło mi samego momentu szturmu (oj subiektywna ocena), za to opowiadanie o naszej Kosmicznej Piechocie Morskiej (spokojnie, nie ma takiego tłumaczenia - to tylko mój dopisek) pozwoliło mi na wizualizację całej sytuacji.

Tak więc nasza tajemnicza nagroda powędruje do Inmemoriala. A jest nią [werble] egzemplarz gry kracianej Space Hulk: Anioł Śmierci. Gratuluje zwycięzcy, ale też ponownie dziękuję reszcie za udział i liczę, że przyszłe edycje będą się cieszyły większą popularnością
, ale kto wie.


[UPDATE]
Więc na początek mała zmiana - Inmemorial posiadał już Aniołka, więc wędruje do niego gra 51st State.


Prace dostępne są pod TYM adresem. Oryginalna pisownia itp. zachowane

5 komentarzy:

 1. Zacny konkurs, na ciekawym blogu. Oby tak dalej. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest już "jutro rano", gdzie ten link do downloadu? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ej, tylko mi wskakuje jakiś hiszpański albo coś w podobie? Bo nijak nic nie rozumiem z tego bełkotu i nawet nie wiem, jak zmienić język/ściągnąć to... :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Dopiero teraz ogarnąłem się że mieliście taki fajny konkurs. Czekam na następną edycję w której powalczę:).

  OdpowiedzUsuń
 5. zapraszam tu http://www.wh40k.pl/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16657&start=0

  OdpowiedzUsuń